Ikona telefon +48 661 700 233

O mnie

Każda firma, będąc uczestnikiem życia gospodarczego, ma ściśle określone cele, do których dąży. Rolą mojej firmy jest ułatwienie osiągnięcia tych celów wszystkim klientom w oparciu o rzetelną i specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie posiadane przez moje biuro rachunkowe.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych, jestem w stanie skutecznie świadczyć usługi także podmiotom zlokalizowanym w innych częściach kraju. Umiejętnie wykorzystuję fakt, że współczesna księgowość opiera się w dużej mierze na dokumentach w formie elektronicznej i przystosowanych do tego narzędziach.

Chcąc uniknąć we własnym działaniu schematów, tak często stosowanych przez inne biura rachunkowe oraz bazując na właściwie pojętej etyce biznesu, dbam o to, aby wzajemnie zawierane umowy miały charakter ekwiwalentny. W konsekwencji tego mój klient zawsze otrzymuje dokładnie taką usługę, za jaką płaci. Ofertę swoją opieram na szczegółowej identyfikacji potrzeb każdego klienta, dopasowując indywidualnie zakres świadczonych usług. Jest to możliwe dzięki kompleksowości obsługi, którą zapewnia moje biuro rachunkowe. Forma współpracy, a także dokładny zakres w jakim prowadzę księgowość klienta, ustalane są indywidualnie i gwarantowane podpisaną umową.

Powierzając mi prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych i spraw kadrowych, możesz mieć pewność, że zajmie się nimi wykwalifikowana księgowa. O właściwy poziom realizacji umów dba bowiem właścicielka biura, będąca absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Ekonomia oraz Podyplomowych Studiów na kierunku Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Gwarantuje ona profesjonalną i rzetelną obsługę oraz ochronę i poufność przekazywanych do biura dokumentów i informacji.

Licencja Ministra Finansów, którą posiada właścicielka biura, zapewnia, iż ponosi ona odpowiedzialność za świadczone usługi. Ponadto są one objęte ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej.